Firma

HOME > Firma

KDO JSME

1989: podnikatel z Rimini Giuseppe Berardi se řídí svou intuicí.

Přidat ke klasickým „posuvným dveřím“ nový prvek, schopný zajistit vznik zcela nového řešení: skrytí.
Tak začíná historie firmy Scrigno, která přinesla revoluci do oboru a přinesla na trh inovační, revoluční a originální výrobek.

Historie charakterizovaná jednou konstantou: vysokou kvalitou výrobků a služeb, které umožnily firmě Scrigno, aby o dvacet osm let později upevnila svou pozici Leadera ve výrobě a obchodování se stavebními pouzdry pro posuvné dveře a okna. Až do takové míry, že se stala referenční skupinou oboru na celosvětové úrovni.

Sídlo firmy Scrigno se nachází v Sant’Ermete, v obci Santarcangelo di Romagna, v okrese Rimini. Výrobní závod se rozkládá na ploše 51 tisíc metrů čtverečních, z toho 12 tisíc krytých a 1 200 vyhrazených pro kancelářské prostory. Druhý výrobní závod o rozloze 18 tisíc metrů čtverečních byl otevřen v roce 2010 v Savigliano sul Rubicone (FC).

Francouzská divize firmy, Scrigno France, vznikla v lednu roku 2003 v Montceau Les Mines v Burgundsku. Poté byla v roce 2009 otevřena Scrigno España, zatímco v Praze odstartovala v roce 2014 Scrigno SRO.

VŮDČÍ POZICE

Firma Scrigno je již řadu let firmou s vedoucím postavením na trhu výroby a obchodování se stavebními pouzdry pro skryté posuvné dveře a okna. A to vše díky dlouhodobým zkušenostem a nepopiratelně úspěšné přítomnosti na světovém trhu.

Výrobní a obchodní flexibilita: jedná se o silnou stránku Firmy, která nikdy neustoupila v hledání výjimečnosti a vysoké kvality a vždy kladla mezi své priority spokojenost finálního zákazníka, prodejce i návrháře. Firma Scrigno také ručí zákazníkovi za inovační nepřetržitou podporu a za služby na maximální úrovni.

Výrobky firmy Scrigno se prodávají v 16 zemích. Především ve Francii, která je prvním referenčním zahraničním trhem. V Itálii je 21 Agentur obchodního zastoupení, které každodenně podporují kapilární síť prodejních míst.

CÍLE

Firma Scrigno se prostřednictvím svých výrobků zaměřuje na zlepšování kvality života, a to zhodnocením prostředí, v němž lidé každý den žijí, s absolutní prioritou zaměřenou na uspokojení uživatelů. Jedná se o cíl, jehož realizace je možná díky firemním volbám, které se nikdy nespokojily s kompromisy ani nepodlehly pokušení snadného výdělku a důsledně se vyhýbaly se improvizaci a nekalé konkurenci.

HOLDING

Mateřský podnik Scrigno Holding má čtyři různé dceřiné společnosti: Scrigno Spa Unipersonale di Sant’Ermete, Scrigno France, Scrigno España a Scrigno SRO. První vyrábí systémy a stavební pouzdra pro posuvné a skryté dveře a obchoduje s nimi. Scrigno France a Scrigno España spravují prodej na francouzském a španělském trhu, zatímco Scrigno SRO rozvíjí svou obchodní síť na českém i slovenském území.

LIDSKÉ ZDROJE

Firma Scrigno se může chlubit tím, jak zhodnocuje svou profesionalitu. Skupina, ve které pracuje 140 zaměstnanců, věnuje nepřetržitou pozornost organizaci a profesionální motivaci svého personálu a využívá služby kvalifikovaných a vysoce specializovaných odborníků.

40 Agentur obchodních zastoupení po celém světě
140 Zaměstnanců

VÝROBKY A TECHNOLOGIE

Posuvné a křídlové dveře pro každou dispozici
Seznam výrobků katalogu firmy Scrigno je dlouhý: začíná stavebními pouzdry pro dveře a okna a pokračuje posuvnými nebo křídlovými dveřmi až po četné příslušenství, přičemž mnoho typů je určeno k zajištění řešení úspory prostoru, s mimořádnou pozorností věnovanou inovaci.

Tří výrobní řady: Scrigno Gold (vrcholová řada), Essential by Scrigno (s rozhodně „minimalistickým“ charakterem) a Stech (stavební pouzdra bez značky pro interiéry, navržená pro stavby a profesionální uživatele).

Každá z těchto třech řad byla navržena tak, aby odpovídala specifickým požadavkům uživatelů a použití, a to nejen z funkčního hlediska, ale i z hlediska ceny.

VÝZKUM A VÝVOJ

Stavební pouzdra pro posuvné dveře
Během celé své historie firma Scrigno neustále zlepšovala kvalitu svých výrobků a udělala z toho skutečný řídicí princip, který jí umožnil dosahovat stále vyšších standardů výjimečnosti.

Pro tyto účely bylo vždy nezbytné se zaměřovat na inovaci. Filozofie, která znamená nepřetržité hledání nejlepších materiálů a stále výkonnějších systémů montáže, nepřetržité hledání, zaměřené na překročení vlastních limitů.

Firemní modus operandi nemůže postrádat nepřetržitou konfrontaci s návrháři a architekty, která je vždy cílena tak, aby co nejlépe odpovídala různorodým požadavkům trhu.

Výroba od firmy Scrigno je impozantní: přibližně 380 tisíc stavebních pouzder ročně.